Acne Solution – zabieg do skóry tłustej/trądzikowej

Czas zabiegu: ok. 75 min

230 - 500 zł

Poszukujesz skutecznego rozwiązania dla cery tłustej lub trądzikowej? Acne Solution to profesjonalny zabieg kosmetyczny, indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb, który oferujemy w naszym gabinecie. Celem tego zabiegu dla cery tłustej i trądzikowej jest dogłębne oczyszczenie skóry, regulacja pracy gruczołów łojowych, zmniejszenie widoczności porów oraz łagodzenie podrażnień i zaczerwienień. Dzięki temu Twoja skóra odzyska zdrowy wygląd i równowagę.

Efekty zabiegu Acne Solution:

  • Oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń i nadmiaru sebum,
  • Zmniejszenie widoczności porów oraz regulacja pracy gruczołów łojowych,
  • Łagodzenie stanów zapalnych, podrażnień i zaczerwienień,
  • Poprawa ogólnego wyglądu i kondycji skóry.

Przebieg zabiegu:

Zabieg dla cery trądzikowej i tłustej rozpoczyna się od konsultacji i wywiadu przeprowadzonego przez naszego kosmetologa, który na tej podstawie dobiera odpowiednie metody i produkty. 

Do zabiegu mogą zostać wykorzystane peelingi (kawitacyjny, wodorowy, mikrodermabrazja) oraz specjalnie dobrane kosmetyki (enzymy, kwasy, peptydy), aby zapewnić najlepsze efekty terapeutyczne. Zabieg kończy się nałożeniem indywidualnie dobranej ampułki i maski, a na koniec — aplikacją kremu nawilżającego.

W naszym gabinecie stosujemy tylko sprawdzone metody i produkty, dzięki czemu możesz być pewny wysokiej jakości świadczonych usług. Acne Solution jest odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z problemami skórnymi takimi jak nadmierna produkcja sebum, trądzik, czy rozszerzone pory.

Umów wizytę telefoniczną

Przy pomocy formularza kontaktowego mogą Państwo zapytać o termin wizyty,
zakupić Bon Podarunkowy z wysyłką pocztową bądź on-line.

Rynek 3/2,
44-100 Gliwice

Pon-Pt: 8:00 - 20:00,
Sobota: 8:00 - 16:00

Dziękujemy za
wypełnienie formularza

Potwierdzenie otrzymasz na swojego maila. Już niedługo skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia wybranego terminu spotkania!