Luxury Face Elixir – luksusowy zabieg z peptydami lub drobinkami złota

Czas zabiegu: ok. 75 min.

350 - 650 zł

Odkryj sekret doskonałej skóry z Luxury Face Elixir – zabiegiem wykorzystującym zaawansowaną moc peptydów lub drobinek złota koloidalnego. Ta luksusowa kuracja, dostosowana do indywidualnych potrzeb Twojej skóry, zapewnia długotrwały komfort i spektakularne efekty odmłodzenia.

Efekty zabiegu Luxury Face Elixir

  • Intensywna regeneracja i odżywienie skóry na poziomie komórkowym,
  • Wyraźne wygładzenie zmarszczek i poprawa elastyczności skóry dzięki peptydom,
  • Przyspieszenie produkcji kolagenu i elastyny, antybakteryjne działanie oraz efekt odmłodzenia dzięki złotu koloidalnemu,
  • Poprawa ogólnej kondycji skóry, przywrócenie jej blasku i jędrności.

Przebieg zabiegu

Zabieg na twarz Luxury Face Elixir rozpoczyna się od dokładnej konsultacji, aby dobrać odpowiednią formułę – peptydy lub złoto koloidalne, w zależności od potrzeb Twojej skóry. Następnie, po dokładnym demakijażu, aplikujemy wybrane składniki aktywne, które dzięki swoim unikalnym właściwościom wnikają w głąb skóry, inicjując procesy regeneracyjne i odmładzające. Masaż twarzy, wzbogacony o te cenne substancje, nie tylko odpręża, ale również maksymalizuje ich działanie. Zabieg kończy się aplikacją specjalnej maski i kremu, które utrwalają efekty kuracji.

Luxury Face Elixir to wyjątkowa propozycja dla osób, które pragną poddać swoją skórę luksusowej odnowie, wykorzystując najnowsze osiągnięcia kosmetologii. Daj sobie szansę na odmłodzenie i blask, jakiego pragniesz, wybierając zabieg z peptydami lub złotem koloidalnym.

Umów wizytę telefoniczną

Przy pomocy formularza kontaktowego mogą Państwo zapytać o termin wizyty,
zakupić Bon Podarunkowy z wysyłką pocztową bądź on-line.

Rynek 3/2,
44-100 Gliwice

Pon-Pt: 8:00 - 20:00,
Sobota: 8:00 - 16:00

Dziękujemy za
wypełnienie formularza

Potwierdzenie otrzymasz na swojego maila. Już niedługo skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia wybranego terminu spotkania!