Royal Facial for Man – Luksusowy zabieg na twarz dla mężczyzn

Czas zabiegu: ok. 75 min.

300 - 550 zł

Royal Facial for Man to nie tylko zabieg kosmetyczny dla mężczyzny, ale wyjątkowe doświadczenie pielęgnacyjne, zaprojektowane z myślą o Panach, którzy cenią sobie zarówno dbałość o swoją skórę, jak i równowagę ducha. 

Efekty zabiegu Royal Facial for Man

  • Głębokie oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń i toksyn,
  • Poprawa tekstury i elastyczności skóry przez złuszczanie i nawilżanie,
  • Relaksacja i odprężenie dzięki masażowi twarzy i szyi,
  • Odmłodzenie i odświeżenie cery, dzięki starannie dobranej maseczce i kremowi.

Przebieg zabiegu

Nasz zabieg na twarz dla mężczyzn rozpoczyna się od powitania w spokojnej atmosferze, gdzie delikatna muzyka i aromaty eterycznych olejków wprowadzają w stan głębokiego relaksu. Po konsultacji z kosmetologiem skóra jest delikatnie oczyszczana, a następnie poddawana procesowi złuszczania, przygotowując ją do dalszej pielęgnacji. 

Serce zabiegu stanowi masaż twarzy i szyi, wykonany przy użyciu odżywczych olejków, który relaksuje i poprawia krążenie. Następnie aplikujemy maseczkę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb męskiej skóry, zapewniającej głębokie odżywienie i regenerację. Zabieg kończy się nałożeniem kremu, który nawilża i odświeża skórę.

Royal Facial for Man to nie tylko pielęgnacja, ale całościowe doświadczenie, które łączy w sobie najlepsze praktyki kosmetologiczne z elementami relaksu i odnowy biologicznej. Zaprojektowany, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, ten zabieg stanowi doskonałą okazję do zadbania o siebie i swoje samopoczucie.

Umów wizytę telefoniczną

Przy pomocy formularza kontaktowego mogą Państwo zapytać o termin wizyty,
zakupić Bon Podarunkowy z wysyłką pocztową bądź on-line.

Rynek 3/2,
44-100 Gliwice

Pon-Pt: 8:00 - 20:00,
Sobota: 8:00 - 16:00

Dziękujemy za
wypełnienie formularza

Potwierdzenie otrzymasz na swojego maila. Już niedługo skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia wybranego terminu spotkania!